Apie mus

Siunciu.lt – sistema, padedanti jums lengvai ir greitai pasirūpinti siuntos ar krovinio pervežimu Lietuvoje bei užsienyje. Asmeninio siuntinio ar įmonės krovinio pristatymui galite rinktis iš daugiau nei 15 patikimų, konkurencingas kainas siūlančių vežėjų bei kurjerių. Apskaičiuokite kainą, išsirinkite patraukliausią pasiūlymą ir patikėkite dokumentų, siuntos ar krovinio gabenimą profesionalams!

Jūsų siuntos saugumas ir pristatymas laiku tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto vežėjo. Kelyje į šį tikslą būtina įvertinti skirtingų įmonių kainas, paslaugų atlikimo greitį, reputaciją ir kitus veiksnius. Sutaupyti laiko bei sumažinti išlaidas galite naudodamiesi inovatyvia vežėjų, kurjerių paieškos ir užsakymo sistema siunciu.lt.

 

Kaip tai veikia?

Kainų skaičiuoklėje pasirinkite siuntos tipą, suveskite siuntos duomenis ir maršrutą. Sistema tiksliai apskaičiuoja ir pateikia patikimų kurjerių–vežėjų pasiūlymus jūsų siuntai pristatyti. Juose nurodoma kaina, pristatymo trukmė ir kita svarbi informacija. Įsitikinkite, kaip tai paprasta, operatyvu ir naudinga!

Užsakymo žingsniai


Naudodamiesi siunciu.lt galite:

  • Rasti tinkamiausią vežėją ar kurjerį. Visuomet galite rinktis iš kelių patyrusių, patikimų, pasaulyje pripažintų logistikos įmonių.
  • Apskaičiuoti siuntos ir nedidelio krovinio pervežimo kainą. Naudodamiesi įrankiu galite apskaičiuoti ir užsakyti tiek nedidelio voko, tiek 1,5 t sveriančio krovinio pervežimą.
  • Pasirinkti optimalią kainą. Nustatę siuntos tipą, dydį, maršrutą galite iškart įvertinti skirtingus vežėjų, kurjerių kainos pasiūlymus ir rasti tinkamiausią jums.
  • Pristatyti krovinį laiku. Skaičiuoklė padeda jums įvertinti ne tik siuntos sąnaudas, bet ir pristatymo trukmę.
  • Pasirūpinti siunta greitai ir patogiai. Funkcionali sistema leidžia išsirinkti vežėją, užsakyti paslaugą ir ją apmokėti vos per kelias minutes.
  • Gauti geriausią pasiūlymą didelių krovinių pervežimui. Užpildę užklausos formą galite pasirūpinti ypatingo dydžio, svorio, kiekio krovinių pristatymu jums palankiomis sąlygomis.
  • Išsiųsti siuntą Lietuvoje ir užsienyje. Naudodamiesi sistema galite užsakyti siuntos ar krovinio pervežimą Lietuvoje ir į, iš daugelio pasaulio šalių. 

 

Nesate tikri dėl pasirinkimo? Patyrę konsultantai pasiruošę operatyviai atsakyti į visus jūsų klausimus. Sėkmingas siuntos ar krovinio pristatymas – užduotis, kurią galite įgyvendinti greitai ir nebrangiai. Pasirūpinkite lengviausiu užsakymo keliu jau šiandien!