Didelių krovinių gabenimas

Didelis krovinio svoris – ne problema! Siunciu.lt partneriai pasirengę greitai ir saugiai nugabenti jūsų prekes ar pirkinius gavėjui Lietuvoje bei kitose Europos Sąjungos šalyse. Specialioje užklausoje nurodykite siuntos dydį, svorį, maršrutą, o patikimi vežėjai per 1 valandą jums pateiks individualius krovinių gabenimo kainos ir termino pasiūlymus. 

Dideli kroviniai – tai siuntiniai, kurių svoris viršija 1,5 t, o kiekis – 3 epal (europadėklus). Jų pristatymui reikalingos specialios transporto priemonės ir įgūdžiai. Unikali siunciu.lt sistema pritaikyta tam, kad lengvai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus tokių krovinių pristatymui. Užpildikite užklausos formą didelio krovinio gabenimui ir mes atsiųsime Jums mūsų partnerių pasiūlymus Jūsų kroviniui pervežti. 

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų įmonės krovinių gabenimu Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos valstybėje.

Didelių krovinių gabenimo kaina

Paletinių Krovinių gabenimasPaprastai didelių, ant europadėklų supakuotų krovinių gabenimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į jų svorį, aukštį ir maršrutą. Galutinei kainai įtakos taip pat turi pageidaujamas krovinio pristatymo laikas, sezoniškumas (krovinių pasiūlos, paklausos pokyčiai). Visus šiuos svarbius, sudėtingus veiksnius galite įvertinti paprastai ir greitai. Norėdami sužinoti tikslią didelių krovinių gabenimo kainą, užklausos formoje nurodykite jo maršrutą bei matmenis. Pagal šiuos duomenis patikimi siunciu.lt partneriai apskaičiuoja ir jums pateikia skirtingas paslaugų kainas.

 

Didelių krovinių pristatymo laikas

Didelių Krovinių gabenimasDidelio krovinio pristatymo laikas dažnai lemia vežėjo pasirinkimą. Naudodamiesi siunciu.lt užklausa galite įvertinti ne tik skirtingus pervežimo kainos, bet ir pristatymo trukmės pasiūlymus. Sistema padeda jums išsirinkti ekonomišką ir itin greitą krovinių gabenimą. Užsakydami paslaugą per siunciu.lt galite pasirūpinti stambaus krovinio pristatymu Lietuvoje vos per 1 d. d., kitoje Europos Sąjungos šalyje – per 1–2 d. d. 

 

Kaip užsakyti stambaus krovinio gabenimo paslaugą

Krovinio gabenimasUžsakyti didelių krovinių gabenimą per siunciu.lt yra paprasta ir patogu. Užpildykite specialią užklausos formą: pateikite tikslius asmeninius ar įmonės duomenis, maršrutą, nurodykite pakuotės tipą, krovinio svorį ir aukštį. Iš individualių patikimų vežėjų pasiūlymų, pateiktų per 1 darbo valandą, galite rinktis priimtiniausią kainos, pristatymo termino atžvilgiu. Tuomet užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, krovinio turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita. Užsakydami krovinių gabenimą pakartotinai galite naudotis išsaugotais šablonais, todėl jūsų tikslas pasiekiamas dar greičiau.

 Susisiekite su mumis