Mažų krovinių pervežimas

Ieškote patikimo vežėjo, galinčio greitai pristatyti nedidelį krovinį ant europadėklų? Siunciu.lt galite pasirūpinti greitu, saugiu ir patogiu tokių krovinių pervežimu Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos šalyje. Skaičiuoklėje nurodykite gabenimo kryptį, krovinio svorį, kiekį ir pasirinkite geriausią kainos bei termino pasiūlymą vos per kelias minutes!

Maži kroviniai – tai siuntiniai, kurių svoris neviršija 1,5 t, o kiekis – 3 epal (europadėklų). Unikali siunciu.lt skaičiuoklė puikiai pritaikyta tam, kad lengvai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus tokių krovinių pristatymui. Šioje sistemoje paslaugas siūlo daugiau nei 15 patikimų įmonių. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis skubų arba standartinį, mažiausios arba įprastos kainos krovinių pervežimo paketą.

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų įmonės krovinių pervežimu Lietuvoje ar kitoje Europos Sąjungos valstybėje. 

Mažų krovinių pervežimo kaina

smulkių krovinių pervežimasPaprastai mažų krovinių pervežimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į jo svorį, matmenis (užimamą plotą) ir maršrutą. Galutinei kainai įtakos taip pat turi pageidaujamas krovinio pristatymo laikas, sezoniškumas (krovinių pasiūlos, paklausos pokyčiai). Visus šiuos svarbius, sudėtingus veiksnius siunciu.lt komanda integravo į specialią skaičiuoklę, todėl galite įvertinti kainą paprasčiau ir greičiau. Norėdami sužinoti tikslią mažų krovinių pervežimo kainą, skaičiuoklėje nurodykite jų maršrutą bei matmenis. Sistema automatiškai apskaičiuoja ir jums pateikia skirtingas patikimų vežėjų paslaugų kainas.

 

Mažų krovinių pervežimo ir pristatymo trukmė

mazu kroviniu pervezimasMažo krovinio pristatymo laikas dažnai lemia vežėjo pasirinkimą. Naudodamiesi siunciu.lt skaičiuokle galite įvertinti ne tik skirtingus pervežimo kainos, bet ir pristatymo trukmės pasiūlymus. Sistema padeda jums išsirinkti ekonomišką ir itin greitą pristatymą. Užsakydami paslaugą per siunciu.lt galite pasirūpinti mažų krovinių pervežimu Lietuvoje vos per 1 d. d., kitoje Europos Sąjungos šalyje – per 1–2 d. d.

 

Kaip užsakyti krovinio pervežimą

krovinio pervezimas

Užsakyti mažo krovinio pristatymą per siunciu.lt yra paprasta ir patogu. Pasinaudokite funkcionalia skaičiuokle, kuri įvertina pateiktą maršrutą, krovinio pakuotę, matmenis ir pateikia kelis patikimų vežėjų pasiūlymus. Iš jų galite rinktis priimtiniausią krovinių pervežimo variantą kainos, pristatymo termino atžvilgiu. Tuomet užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, krovinio turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita. Užsakydami krovinių pervežimą pakartotinai galite naudotis išsaugotais šablonais, todėl jūsų tikslas pasiekiamas dar greičiau.

 Susisiekite su mumis