Partneriai

Mūsų partneriai: kurjeriai - vežėjai 

Kurjeriai- vežėjai – tai siuntų ir krovinių pervežimo, pristatymo paslaugas teikiančios įmonės. „Siunciu.lt“ komanda bendradarbiauja su Lietuvoje ir už jos ribų puikiai žinomomis logistikos, siuntų pristatymo kompanijomis. Jūsų siuntinio saugumu nuosekliai rūpinasi tarptautinės ir vietinės kurjerių, logistikos kompanijos.

 

Tam, kad jūsų poreikiai būtų patenkinti maksimaliai, „Siunciu.lt“ partneriai užtikrina:

 

  • Operatyvumą. Per kelias minutes galite įvertinti kelis skirtingus paslaugos pasiūlymus, o jūsų siunta ar krovinys pristatomas vos per 1 darbo dieną.

     

  • Konkurencingas kainas. Priklausomai nuo poreikių ir galimybių, galite rinktis jums priimtiniausią kainos pasiūlymą. Pasirinkę „Siunciu.lt“ daugiau nei kartą, paslaugas galite užsakyti dar palankesnėmis sąlygomis.

     

  • Patikimumą. Partnerių patirtis ir nepriekaištingas pervežimo įstatymų išmanymas padeda jūsų užduotį atlikti itin sklandžiai.

     

Žemiau nurodytos visos su „Siunciu.lt“ bendradarbiaujančios įmonės.

 

 

Prie šio projekto kviečiame prisijungti ir kitus patikimus kurjerius-vežėjus. Dėl bendradarbiavimo galimybių prašome susisiekti su ‘siunciu.lt’ komanda el. paštu: info@siunciu.lt arba telefonu: +370 5 2000660