Dokumentų siuntimas

Planuojate išsiųsti svarbius dokumentus giminaičiui ar verslo partneriams? Siunciu.lt galite pasirūpinti greitu, saugiu ir patogiu jų pristatymu Lietuvoje ar kitoje pasaulio šalyje. Į skaičiuoklę įveskite tik siuntos kryptį, pasirinkite palankiausią siuntimo kainą, kurjerį, pristatymo laiką ir užsakykite paslaugą vos per kelias akimirkas!

Dokumentų siuntimas reikalauja ypatingo siuntėjo, kurjerių ir gavėjo dėmesio. Siunciu.lt skaičiuoklė puikiai pritaikyta tam, kad lengvai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus. Šioje sistemoje paslaugas siūlo daugiau nei 15 patikimų įmonių. Patyrę kurjeriai pasirengę greitai ir saugiai nuo durų iki durų nugabenti dokumentų siuntą, neviršijančią 0,5 kg svorio.

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų asmeninių bei įmonės dokumentų siuntimu Lietuvoje ar kitoje pasaulio valstybėje.

Dokumentų siuntimo kaina

Dokumentų siuntimasPaprastai dokumentų siuntimo kaina apskaičiuojama įvertinus maršrutą (atstumą), pakuotės svorį, dydį. Paslaugos kainos dalį taip pat gali sudaryti papildomi mokesčiai: kuro priemokos, sunkiai pasiekiamos, nutolusios vietovės mokestis. Unikali siunciu.lt sistema padeda jums įvertinti siuntinio kainą paprasčiau ir greičiau. Norėdami sužinoti tikslią dokumentų siuntimo kainą, skaičiuoklėje nurodykite tik jų maršrutą. Sistema automatiškai apskaičiuoja ir jums pateikia skirtingas patikimų kurjerių paslaugų kainas.

 

Dokumentų siuntimo ir pristatymo laikas

Dokumentų siuntosDokumentų siuntimo ir pristatymo laikas dažnai lemia kurjerio pasirinkimą. Naudodamiesi siunciu.lt skaičiuokle galite įvertinti ne tik skirtingus siuntimo kainos, bet ir pristatymo trukmės pasiūlymus. Sistema padeda jums išsirinkti ekonomišką ir itin greitą pristatymą užtikrinančius variantus. Užsakydami paslaugą per siunciu.lt galite pasirūpinti dokumentų pristatymu Lietuvoje vos per 1 d. d., užsienyje – per 1–2 d. d.

 

Kaip užsakyti dokumentų siuntimą?

SiuntimasUžsakyti dokumentų siuntimo paslaugą per siunciu.lt yra paprasta ir patogu. Pasinaudokite funkcionalia skaičiuokle, kuri pagal suvestus duomenis pateikia kelis patikimų kurjerių pasiūlymus. Iš jų galite rinktis priimtiniausią kainos, pristatymo termino atžvilgiu. Tuomet užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, siuntos turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita!

 Susisiekite su mumis