Mažų siuntų pristatymas

Jūsų tikslas – išsiųsti nedidelį siuntinį? Siunciu.lt galite pasirūpinti greitu, saugiu ir patogiu mažos siuntos pristatymu Lietuvoje ar kitoje pasaulio šalyje. Į skaičiuoklę įveskite siuntinio kryptį, pasirinkite palankiausią kainą, kurjerį, pristatymo laiką ir užsakykite paslaugą vos per kelias akimirkas!

Unikali siunciu.lt skaičiuoklė puikiai pritaikyta tam, kad lengvai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus. Šioje sistemoje paslaugas siūlo daugiau nei 10 patikimų įmonių. Patyrę kurjeriai pasirengę greitai ir saugiai nuo durų iki durų nugabenti siuntą, neviršijančią 2 kg svorio. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis skubų arba standartinį, mažiausios arba įprastos kainos siuntos pristatymo paketą.

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų asmeninių bei įmonės siuntų pristatymu Lietuvoje ar kitoje pasaulio valstybėje.

Mažų siuntų pervežimo kaina

mažų siuntų pristatymasPaprastai mažos siuntos pristatymo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į jos svorį, dydį ir maršrutą. Kiekvienu atveju vertinama siuntinio tūrio masė ir, jei ji yra didesnė už siuntos svorį, kaina nustatoma atsižvelgiant į siuntos tūrio svorį. Galutinei kainai įtakos turi ir pageidaujamas siuntos pristatymo laikas. Visus šiuos svarbius veiksnius siunciu.lt komanda integravo į specialią skaičiuoklę, todėl galite įvertinti siuntos kainą paprasčiau ir greičiau. Norėdami sužinoti tikslią mažos siuntos pristatymo kainą, skaičiuoklėje nurodykite tik jos maršrutą. Sistema automatiškai apskaičiuoja ir jums pateikia skirtingas patikimų kurjerių paslaugų kainas.

 

Siuntų pervežimo ir pristatymo trukmė

siuntų pervežimasMažos siuntos pristatymo laikas dažnai lemia kurjerio pasirinkimą. Naudodamiesi siunciu.lt skaičiuokle galite įvertinti ne tik skirtingus siuntimo kainos, bet ir pristatymo trukmės pasiūlymus. Sistema padeda jums išsirinkti ekonomišką ir itin greitą pristatymą užtikrinančius variantus. Užsakydami paslaugą per siunciu.lt galite pasirūpinti mažos siuntos pristatymu Lietuvoje vos per 1 d. d., užsienyje – per 1–2 d. d.

 

Kaip užsakyti siuntų pervežimo paslaugą?

Siuntos ir pristatymasUžsakyti mažos siuntos pristatymą per siunciu.lt yra paprasta ir patogu. Pasinaudokite funkcionalia skaičiuokle, kuri įvertina pateiktą maršrutą ir pateikia kelis patikimų kurjerių pasiūlymus. Iš jų galite rinktis priimtiniausią kainos, pristatymo termino atžvilgiu. Tuomet užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, siuntos turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita. Užsakydami šią paslaugą pakartotinai galite naudotis išsaugotais šablonais, todėl tikslas pasiekiamas dar greičiau.

 Susisiekite su mumis