Skubios siuntos pristatymas

Jūsų svarbi siunta ar krovinys turi pasiekti gavėją kuo greičiau? Siunciu.lt galite pasirūpinti itin operatyviu, saugiu ir patogiu skubios siuntos pristatymu Lietuvoje ar kitoje pasaulio šalyje. Į skaičiuoklę įveskite siuntinio tipą, kryptį, pasirinkite palankiausią kainą, paėmimo vietą ir užsakykite paslaugą vos per kelias akimirkas!

Unikali siunciu.lt skaičiuoklė puikiai pritaikyta tam, kad greitai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus. Šioje sistemoje paslaugas siūlo daugiau nei 15 patikimų įmonių. Patyrę kurjeriai užtikrina spartų skubių siuntų pristatymą nuo durų iki durų. Naudodamiesi skaičiuokle galite ne tik lengvai išsirinkti profesionalias paslaugas, bet ir sutaupyti laiko, lėšų.

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų asmeninės bei įmonės skubios siuntos pristatymu Lietuvoje ar kitoje pasaulio valstybėje.

Skubių siuntų pristatymo kaina

Skubios siuntos pristatymasSkubių siuntų, kaip ir standartinį pristatymo laiką garantuojančių paslaugų, kaina priklauso nuo siuntos ar krovinio svorio, tūrio ir maršruto. Tačiau šiuo atveju prioritetas teikiamas pristatymo trukmei. Skubios siuntos pervežimo kaina yra aukštesnė nei standartinės trukmės pristatymo. Naudodamiesi funkcionalia skaičiuokle galite palyginti skirtingų kurjerių „express“ ir „economy“ paslaugų pasiūlymus bei išsirinkti tinkamiausią jums.

Skubių siuntų pristatymo trukmė

Skubi siuntaDidžiosios kurjerių kompanijos siūlo skirtingus skubių siuntų pristatymo variantus. Jie priklauso nuo pageidaujamo siuntos pristatymo laiko (dienos ir valandos). Skubios siuntos gavėjui Europos Sąjungoje gali būti pristatytos kitą darbo dieną iki tam tikro laiko – 9, 10 ar 12 valandos ryto. Jei pageidaujate, kad siunta gavėją pasiektų skubiai (kitą darbo dieną), paslaugą užsakykite iki 11 val. ryto. Pateikus pervežimo užsakymą po 11 val., siunta gali būti pristatyta viena diena vėliau.

Kaip užsakyti skubios siuntos pervežimą

Siunta skubiai kainaJei pageidaujate skubaus siuntos pristatymo, skaičiuoklėje pasirinkite pakuotės tipą, suveskite kitus duomenis, maršrutą. Sistema akimirksniu įvertina šią informaciją ir pateikia kelis patikimų vežėjų pasiūlymus. Skubios siuntos pasiūlymai išskiriami užrašu „Express“. Juos galite rūšiuoti pagal laiką arba kainą. Pasirinkę jums tinkamiausią pasiūlymą, užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, siuntos turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita!Susisiekite su mumis