Tarptautinės siuntos

Tarptautinės siuntos

Tarptautinės siuntos į / iš – kitų pasaulio šalių

Tarptautinės siuntos visame pasaulyje aktualios tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Naudodamiesi siunciu.lt, palankiomis sąlygomis iš arba į JAV, Kanadą, Azijos šalis galite išsiųsti bei gauti skirtingus siuntinių tipus:

 

  • dokumentus ar kitą svarbią korespondenciją;
  • mažas siuntas;
  • siuntas standartinėje arba nestandartinėje pakuotėje.

 

Siunciu.lt – tai galimybė pasirūpinti tarptautinėmis siuntomis greitai, lengvai ir patogiai. Funkcionali sistema vienija daugiau nei 10 patikimų vežėjų ir kurjerių. Jie pasirengę pasiūlyti skirtingus kainos ir pristatymo termino variantus. Priklausomai nuo jūsų poreikių, siuntinys gavėją gali pasiekti vos per 1–2 darbo dienas.

 

Naudodamiesi patogia skaičiuokle per kelias minutes galite įvertinti tarptautinių siuntų įmonių pasiūlą, išsirinkti patraukliausią pasiūlymą ir užsakyti paslaugą. Tai – šiuolaikiškas sprendimas, padedantis jums sutaupyti laiko ir lėšų.

 

Tam, kad pasirūpintumėte tarptautinėmis siuntomis reikiamoje pasaulio valstybėje, pasirinkite konkrečią maršruto kryptį – kontinentą ir šalį.

Norėdami daugiau sužinoti apie tarptautinių siuntų pervežimo paslaugas, pasirinkite konkrečią maršruto kryptį – kontinentą ir šalį.

Šiaurės Amerika

 

Centrinė Amerika ir Karibai

 

Pietų Amerika

 

Afrika

 

Azija

 

Artimieji Rytai

 

Okeanija