Kroviniai iš/į Ukraina

Siuntos, siuntiniai, kurjeriai | Siunčiu.lt
  • Siuntos, siuntiniai, kurjeriai | Siunčiu.lt

    Krovinių paėmimas iš siuntėjo per 1-2 d.d.

  • Siuntos, siuntiniai, kurjeriai | Siunčiu.lt

    Transportavimo trukmė: 3-6 d.d.

Siunčiu.lt sistemoje jūs galite užsakyti pilnų ir dalinių krovinių pervežimą į/iš Ukrainos. 

Dalinių krovinių pervežimas iš ar į Ukrainą organizuojame tiesioginį pervežimą arba naudojame partnerių logistikos centrus, kad Jūsų kroviniai būtų pristatyti saugiai ir laiku.

Pasinaudokite Siunciu.lt skaičiuokle ir sužinokite dalinio krovinio pervežimo kainą ir pristatymo laiką iš ar į Ukrainą. Skaičiuoklė pateiks jums du optimaliausią ( kainos ir pristatymo termino atžvilgių)  ir skubų, Jūsų krovinio pervežimo variantus.  Jei skaičiuoklėje pateikti pasiūlymai Jūsų netenkins, prie proceso prisijungs Siunciu.lt ekspertų komanda ir pateiks Jums individualų pasiūlymą.


Pilnų krovinių pervežimas į/iš Ukrainos organizuojamas, standartinėmis puspriekabėmis (82-92m3, 33Epal), temperatūrinį rėžimą palaikančiomis puspriekabėmis (82-92m3, 33Epal), didžiatūriais autotraukiniai (120 cbm, 38 Epal).

Norėdami sužinoti pilno ar dalinio krovinio pervežimo kainą ir laiką galite pasinaudoti Siunciu.lt krovinių skaičiuokle arba užklausos forma. Užpildžius užklausos formą, mes Jums pateiksime optimaliausią Jūsų krovinio pervežimo pasiūlymą, artimiausiu metu (per 1 val. d.d.).

Transportavimo užklausos forma:

Informuojame, kad į Jūsų išsiųsta užklausą atsakysime per 1 val darbo valandomis.

Esant klientų pageidavimui skubius krovinius galime pristatyti ir su atskiru krovinio kiekiui ir svoriui pritaikytu mažų gabaritų transportu. Reguliariai gabename krovinius iš visos Europos Sąjungos - Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Austrijos, Vengrijos, Slovėnijos, Kroatijos, Serbijos, Bulgarijos, Rumunijos, Graikijos ir kitų Balkanų regiono šalių.