Muitinės dokumentai

Naudodamiesi siunciu.lt sistema galite greitai ir paprastai išsiųsti siuntą ar krovinį už ES ribų. Tam, kad užduotis būtų atlikta nepriekaištingai, patikimi vežėjai bei kurjeriai vadovaujasi tarptautinėmis pervežimo sąlygomis. Jei jūsų siuntinys siunčiamas į arba iš valstybės, nepriklausančios ES, taikomos DAP pervežimo sąlygos.

Tokiu atveju dalį siuntinio vertės ir išlaidų (eksportavimo, muito) turi apmokėti siuntėjas, likusią – gavėjas. Jūsų krovinys saugiai ir rūpestingai pristatomas į sutartą vietą tam pritaikytu sausumos, vandens ar oro transportu. Pasinaudoti tokia galimybe galite:

1. Pateikę pilnai užpildytą važtaraštį, sąskaitą proformą (jei jos reikalauja gavėjo valstybė), prekių vertės dokumentą, eksporto deklaraciją ir kitus būtinus dokumentus, jų kopijas. Juose turi būti nurodyti siuntėjo ir gavėjo duomenys, krovinio svoris, kiekis, vežėjas.

2. Pasirūpinę tinkama siuntos ar krovinio pakuote. Reikalavimus pakuotei galite rasti čia.

Unikali siunciu.lt skaičiuoklė padeda greitai įvertinti skirtingus vežėjų kainos, termino pasiūlymus ir užsakyti optimaliai jūsų poreikius atitinkančią paslaugą. Nesate tikri dėl reikiamų dokumentų ar pakuotės? Patyrę konsultantai pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus. Pasirūpinkite sklandžiu siuntinio pristatymu už ES ribų lengvai, greitai ir patogiai!