KURJERIŲ PASLAUGOS

Kurjerių paslaugos - tai korespondencijos, dokumentų, siuntų ar smulkių krovinių pristatymas nuo durų iki durų. Kurjerių paslaugos tai - patogus, greitas ir patikimas sprendimas Jūsų siuntų, dokumentų ar smulkių krovinių pervežimui.

Siekdami supaprastinti kurjerių paslaugos užsakymą ir pasirinkimo procesą, sukūrėme unikalų įrankį, kuris padės jums greitai ir patogiai užsakyti Jūsų siuntos ar krovinio pervežimą Lietuvos teritorijoje ar į/iš Europos Sąjungos šalių.

Norėdami sužinoti Jūsų siuntos pervežimo kainą, kainų skaičiuoklėje pasirinkite siuntos tipą, suveskite maršrutą, siuntos duomenis ir paspauskite mygtuką “skaičiuoti kainas”. Sistema automatiškai paskaičiuos ir pateiks Jums patikimų kurjerių-vežėjų pasiūlymus. Iš pasiūlymų sąrašo pasirinksite Jums palankiausią pasiūlymą ir vos per kelias minutes užsisakysite savo siuntos ar krovinio pervežimą pasirinktu maršrutu.

 

Kokias kurjerių paslaugas siūlome mes?

Įvertinę Lietuvos rinkoje dirbančių kurjerių paslaugų spektrą ir siekdami supaprastinti paslaugų užsakymą siuntų ir krovinių tipus suskirstėme į šešias kategorijas:

  • Dokumentai ( iki 0,5kg)
  • Maža siunta (iki 2 kg)
  • Standartinė siunta (iki 1,5t)
  • Nestandartinė siunta (iki 1,5t)
  • Dalinis krovinys
  • Pilnas krovinys

Mūsų svetainėje galite greitai ir lengvai užsakyti korespondencijos iki 0,5kg ar mažos siuntos iki 2kg pervežimą Lietuvos teritorijoje ar į/iš daugelį pasaulio šalių. Mūsų svetainėje Jums užteks nurodyti siuntos pervežimo maršrutą ir sistema automatiškai pateiks patikimų ir žinomų kurjerių pasiūlymus.

Siunčiu.lt svetainėje galite užsakyti siuntų iki 1500kg pervežimą Lietuvos teritorijoje ar į/iš daugelį pasaulio šalių. Atsižvelgiant į siuntų pakavimo tipą, siuntas išskyrėme į standartines siuntas (supakuotas į standartinę, standžią pakuotę) ir nestandartines siuntas ( supakuotas į nestandartinę pakuotę: krepšius, maišus, kuprines ar kitą). Tikime, kad siunciu.lt taps patogiu ir naudingu įrankiu pristatant nestandartines siuntas iš/į Lietuvos į/iš Didžiąją Britaniją, Airiją ar kitas lietuvaičių pamėgtas emigracijos šalis.

Mūsų svetainėje jūs galite užsakyti ir siuntų supakuotų ant standartinių europadėklų pervežimo pasklaugą Lietuvos teritorijoje ir į/iš daugelį pasaulio šalių. Naudodamiesi mūsų įrankiu galite paskaičiuoti kainą ir užsakyti siuntų iki 3epal pervežimo paslaugą.  Mūsų svetainėje Jums tereikia nurodyti siuntos pervežimo maršrutą, palečių kiekį, aukštį ir sistema automatiškai pateiks patikimų ir žinomų kurjerių, vežėjų pasiūlymus Jūsų siuntai pervežti.

Mūsų svetainėje jūs galite užsakyti ir krovinių, sveriančių nuo 1500kg, pervežimą Lietuvos teritorijoje ar į/iš daugelio pasaulio šalių. Tokio krovinio pervežimo kainai sužinoti ar paslaugai užsakyti užpildikite užklausos formą didelio krovinio gabenimui ir mes atsiųsime Jums mūsų partnerių pasiūlymus Jūsų kroviniui pervežti. Pasirinkus Jums priimtiniausią pasiūlymą mes užsakysime ir koodinuosime Jūsų krovinio pervežimą nurodytu maršrutu. 

 

Kodėl verta rinktis kurjerių paslaugas?

Pervežimų paslaugos

Kurjerių paslauga - tai patogus ir greitas būdas pristatyti Jūsų siuntą. Kurjeriai siuntas paima tiesiogiai iš siuntėjo ir pristato gavėjui. Užsakius kurjerių paslaugą Jums nereikia savo siuntų vežti į siuntų priėmimo terminalus (paštą) ir gaišti laiko eilėje, kol Jūsų siunta bus užregistruota. Jums nereikia už paslaugas atsiskaityti grynais. Tą galite padaryti internetu, neiškėlę kojos iš namų ar biuro. Be to, kurjeriai siuntas pristato greičiau palyginus su kitais siuntimo būdais. Svarbiausi kurjerių paslaugų privalumai – patogumas ir operatyvumas.

Patikimų kurjerių paslaugos

Pervežimų paslaugos

Vertiname kokybę, todėl esame atrinkę patikimus ir savo darbą išmanančius kurjerius-vežėjus. Norite, kad Jūsų siunta ar krovinys būtų nugabentas operatyviai ir saugiai? Pasinaudokite mūsų svetainėje pateikta kainų skaičiuokle. Suvedę šioje skaičiuoklėje duomenis apie savo siuntą ir pageidaujamą maršrutą, turėsite patikimų ir puikiai savo darbą atliekančių kurjerių sąrašą su jums svarbia informacija - paslaugų kaina, siuntos pristatymo trukme ir kt. Tai – paprastas ir patogus būdas pasirinkti geriausių kurjerių, geriausią pasiūlymą. Čia vos per kelias minutes užsisakysite savo siuntos pervežimą pasirinktu maršrutu.

Kaip užsakyti kurjerių paslaugas?

Pervežimų paslaugos

Norite greitai, patogiai ir saugiai pervežti siuntą ar krovinį ir ieškote optimaliausio kainos ir kokybės santykio? Siūlome nenaršyti internete, ieškant informacijos apie atskirus vežėjus. Neeikvokite savo brangaus laiko. Siunciu.lt tam sukūrė unikalią sistemą, kuri padės Jums itin greitai rasti patį geriausią pasiūlymą Jūsų siuntos pervežimui. Jei manote, kad užtruksite ilgai, klystate. Mūsų prioritetas – taupyti Jūsų brangų laiką. Suteikiame galimybę operatyviai apskaičiuoti skirtingų vežėjų paslaugų kainas, pristatymo laiką, palyginti duomenis ir pasirinkti naudingiausią pasiūlymą. Kainų skaičiuoklėje pasirinkite siuntos tipą, suveskite maršrutą ir siuntos duomenis. Iš sistemos pateikto patikimų kurjerių-vežėjų pasiūlymų sąrašo pasirinksite Jums palankiausią pasiūlymą ir vos per kelias minutes užsisakysite savo siuntos pervežimą pasirinktu maršrutu.