Pervežimai Lietuvoje

Pervežimai Lietuvoje aktualūs tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Naudodamiesi Siunciu.lt iš vieno mūsų šalies miesto ar gyvenvietės į kitą galite išsiųsti bei gauti skirtingus siuntinių, krovinių tipus:

  • dokumentus ar kitą svarbią korespondenciją;
  • mažas siuntas;
  • siuntas standartinėje arba nestandartinėje pakuotėje;
  • pilnus ir dalinius krovinius.


Siunciu.lt – tai galimybė pasirūpinti pervežimais Lietuvoje greitai, lengvai ir patogiai. Funkcionali sistema vienija daugiau nei 10 patikimų vežėjų ir kurjerių. Jie pasirengę jums pasiūlyti skirtingus kainos ir pristatymo termino variantus.

Naudodamiesi patogia skaičiuokle vos per kelias minutes galite įvertinti pervežimų Lietuvoje įmonių pasiūlą, išsirinkti patraukliausią pasiūlymą ir užsakyti paslaugą. Prisijungę prie sistemos visuomet galite žinoti užsakymo būklę. Tai – šiuolaikiškas sprendimas, padedantis jums sutaupyti laiko, lėšų ir pasirūpinti neriboto svorio siuntinio, krovinio pristatymu.

Turite individualių pageidavimų, klausimų dėl pervežimų Lietuvoje, draudžiamų siųsti daiktų, tinkamos pakuotės ar paslaugos užsakymo? Užpildykite žemiau esančią forma ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.