Standartinių siuntinių pervežimas

Užsisakėte prekių iš užsienio? O gal siunčiate dovaną draugams? Siunciu.lt galite pasirūpinti greitu, saugiu ir patogiu standartinių siuntinių pervežimu Lietuvoje ar kitoje pasaulio šalyje. Į skaičiuoklę įveskite siuntos kryptį ir kitus duomenis, pasirinkite palankiausią siuntimo kainą, kurjerį, pristatymo laiką ir užsakykite paslaugą vos per kelias akimirkas!

Standartinės siuntos – tai į standžią pakuotę supakuoti siuntiniai. Unikali siunciu.lt skaičiuoklė puikiai pritaikyta tam, kad lengvai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus tokių siuntų pristatymui. Šioje sistemoje paslaugas siūlo daugiau nei 15 patikimų įmonių. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis skubų arba standartinį, mažiausios arba įprastos kainos siuntinių pervežimo paketą.

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų asmeninių bei įmonės siuntinių pervežimu Lietuvoje ar kitoje pasaulio valstybėje.

Standartinių siuntų pervežimo kaina

siuntu pervežimas siunčiu

Paprastai standartinių siuntinių pervežimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į jų svorį, dydį (užimamą plotą) ir maršrutą. Kiekvienu atveju vertinama siuntinio tūrio masė ir, jei ji yra didesnė už siuntos svorį, kaina nustatoma atsižvelgiant į tūrio svorį. Galutinei kainai įtakos turi ir pageidaujamas siuntinių pervežimo laikas. Visus šiuos svarbius veiksnius siunciu.lt komanda integravo į specialią skaičiuoklę, todėl galite įvertinti kainą paprasčiau ir greičiau. Norėdami sužinoti tikslią standartinės siuntos kainą, skaičiuoklėje nurodykite jos maršrutą bei duomenis. Sistema automatiškai apskaičiuoja ir jums pateikia skirtingas patikimų kurjerių paslaugų kainas.

 

Standartinių siuntinių pervežimo ir pristatymo trukmė

Siuntų pristatymas 

Standartinės siuntos pristatymo laikas dažnai lemia kurjerio pasirinkimą. Naudodamiesi siunciu.lt skaičiuokle galite įvertinti ne tik skirtingus siuntimo kainos, bet ir pristatymo trukmės pasiūlymus. Sistema padeda jums išsirinkti ekonomišką ir itin greitą siuntinių pervežimą užtikrinančius variantus. Užsakydami paslaugą per siunciu.lt galite pasirūpinti standartinės siuntos pristatymu Lietuvoje vos per 1 d. d., kitoje Europos Sąjungos šalyje – per 1–2 d. d. 

 

Kaip užsakyti siuntinių pervežimo paslaugą

standartinių siuntų pervežimas 

Užsakyti standartinės siuntos pristatymą per siunciu.lt yra paprasta ir patogu. Pasinaudokite funkcionalia skaičiuokle, kuri įvertina pateiktą maršrutą ir pateikia kelis patikimų kurjerių pasiūlymus. Iš jų galite rinktis priimtiniausią siuntinių pervežimo paketą kainos, pristatymo termino atžvilgiu. Tuomet užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, siuntos turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita. Užsakydami šią paslaugą pakartotinai galite naudotis išsaugotais šablonais, todėl tikslas pasiekiamas dar greičiau.

 Susisiekite su mumis