Siuntos iš/į Pietų Korėja

Siuntos, siuntiniai, kurjeriai | Siunčiu.lt
  • Siuntos, siuntiniai, kurjeriai | Siunčiu.lt

    Siuntų paėmimas iš siuntėjo per 3-5 d.d.

  • Siuntos, siuntiniai, kurjeriai | Siunčiu.lt

    Transportavimo trukmė: 5-10 d.d.

Naudodamiesi šia skaičiuokle galite įvertinti skirtingų kurjerių pasiūlymus. Pasirinkite Jums priimtiniausią siuntos pervežimo į/iš Pietų Korėjos kainos ir pristatymo termino pasiūlymą, užsakykite jį ir patikėkite siuntos gabenimo rūpesčius profesionalams. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis standartinės pristatymo trukmės ir žemesnės kainos pasiūlymus ( pažymėtus užrašu „Economy“) ar greitą pristatymą garantuojančias (pažymėtas užrašu „Express“) paslaugas;


Siunciu.lt partneriai pasirengę paimti ir pristatyti siuntą nuo durų iki durų Jums patogiu metu. Siuntos bus pristatomos ir į nutolusias gyvenvietes. Jei turite individualių pageidavimų, klausimų dėl į Pietų korėją draudžiamų siųsti daiktų, tinkamos pakuotės ar paslaugos užsakymo? Užpildykite žemiau esančią forma ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Jei turite individualių pageidavimų, klausimų dėl į Pietų Korėją draudžiamų siųsti daiktų, tinkamos pakuotės ar paslaugos užsakymo? Užpildykite žemiau esančią forma ir mes susisieksime su jumis artimiausiu metu.

Transportavimo užklausos forma:

Informuojame, kad į Jūsų išsiųsta užklausą atsakysime per 1 val darbo valandomis.

Esant klientų pageidavimui skubius siuntinius galime pristatyti ir su atskiru siuntinio kiekiui ir svoriui pritaikytu mažų gabaritų transportu. Reguliariai gabename siuntinius iš visos Europos Sąjungos - Lenkijos, Čekijos, Slovakijos, Austrijos, Vengrijos, Slovėnijos, Kroatijos, Serbijos, Bulgarijos, Rumunijos, Graikijos ir kitų Balkanų regiono šalių.