Nestandartinių siuntų vežimas

Planuojate siųsti arba gauti asmeninius daiktus krepšyje? O gal įsigijote neįprasto dydžio pirkinį? Naudodamiesi siunciu.lt skaičiuokle galite lengvai išsirinkti kurjerį nestandartinės pakuotės siuntų pervežimui Lietuvoje ar kitoje pasaulio šalyje. Nurodykite gabenimo kryptį, papildomus duomenis ir rinkitės net iš kelių patrauklių kainos, pristatymo termino pasiūlymų.

Nestandartinės siuntos – tai siuntiniai, supakuoti į kelioninį krepšį, maišą, lagaminą ar kitokią nestandžią pakuotę. Tokių siuntų pervežimui reikalingas išskirtinis kurjerių dėmesys. Unikali siunciu.lt skaičiuoklė puikiai pritaikyta tam, kad lengvai įvertintumėte skirtingų vežėjų pasiūlymus. Šioje sistemoje paslaugas siūlo daugiau nei 15 patikimų įmonių. Priklausomai nuo poreikių, galite rinktis skubų arba standartinį, mažiausios arba įprastos kainos siuntų pervežimo paketą.

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų nestandartinių asmeninių bei įmonės siuntų pervežimu Lietuvoje ar kitoje pasaulio valstybėje.

Nestandartinės siuntos pervežimo kaina

siuntu vezimas

Paprastai nestandartinių siuntų pervežimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į jų svorį, dydį (užimamą plotą) ir maršrutą. Kiekvienu atveju vertinama siuntinio tūrio masė ir, jei ji yra didesnė už siuntos svorį, kaina nustatoma atsižvelgiant į tūrio svorį. Galutinei kainai įtakos turi ir pageidaujamas nestandartinės siuntos pristatymo laikas. Visus šiuos svarbius veiksnius siunciu.lt komanda integravo į specialią skaičiuoklę, todėl galite įvertinti kainą paprasčiau ir greičiau. Norėdami sužinoti tikslią nestandartinių siuntų pervežimo kainą, skaičiuoklėje nurodykite maršrutą ir kitus duomenis. Sistema automatiškai apskaičiuoja ir jums pateikia skirtingas patikimų kurjerių paslaugų kainas.

 

Nestandartinės siuntos vežimo ir pristatymo laikas

nestandartines siuntos

Nestandartinės siuntos pristatymo laikas dažnai lemia kurjerio pasirinkimą. Naudodamiesi siunciu.lt skaičiuokle galite įvertinti ne tik skirtingus siuntimo kainos, bet ir pristatymo trukmės pasiūlymus. Sistema padeda jums išsirinkti ekonomišką ir itin greitą pristatymą. Užsakydami paslaugą per siunciu.lt galite pasirūpinti nestandartinių siuntų pervežimu Lietuvoje vos per 1 d. d., kitoje Europos Sąjungos šalyje – per 1–2 d. d.

 

Kaip užsakyti nestandartinių siuntų pervežimo paslaugą?

nestandartiniu siuntu pervezimas

Užsakyti nestandartinės siuntos pristatymą per siunciu.lt yra paprasta ir patogu. Pasinaudokite funkcionalia skaičiuokle, kuri įvertina pateiktą maršrutą, siuntos tipą, matmenis ir pateikia kelis patikimų kurjerių pasiūlymus. Iš jų galite rinktis priimtiniausią siuntų pervežimo variantą kainos, pristatymo termino atžvilgiu. Tuomet užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, siuntos turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita. Užsakydami šią paslaugą pakartotinai galite naudotis išsaugotais šablonais, todėl tikslas pasiekiamas dar greičiau.

 Susisiekite su mumis