Apie mus

Siunciu.lt - kas tai?

Siunciu.lt – sistema, padedanti jums lengvai ir greitai pasirūpinti siuntos ar krovinių pervežimu Lietuvoje bei užsienyje. Asmeninio siuntinio ar įmonės krovinio pristatymui galite rinktis iš patikimų, konkurencingas kainas siūlančių vežėjų bei kurjerių. Apskaičiuokite kainą, išsirinkite patraukliausią pasiūlymą ir patikėkite dokumentų,siuntų ar krovinių gabenimą šios srities profesionalams!

Jūsų siuntų ir krovinių saugumas ir pristatymas laiku tiesiogiai priklauso nuo pasirinkto vežėjo. Kelyje į šį tikslą būtina įvertinti skirtingų įmonių kainas, paslaugų atlikimo greitį, reputaciją ir kitus veiksnius. Sutaupyti laiko bei sumažinti išlaidas galite naudodamiesi inovatyvia vežėjų, kurjerių paieškos ir užsakymo sistema siunciu.lt.

KAIP TAI VEIKIA?

Kainų skaičiuoklėje pasirinkite siuntos ar krovinio tipą, suveskite duomenis ir maršrutą. Sistema tiksliai apskaičiuoja ir pateikia patikimų kurjerių ir vežėjų pasiūlymus jūsų siuntai ar kroviniui pristatyti. Juose nurodoma kaina, pristatymo trukmė ir kita svarbi informacija. Įsitikinkite, kaip tai paprasta, operatyvu ir naudinga!

Turite siuntą? | Siunčių.lt
Turite siuntą?
Siuntos duomenys | Siunčių.lt
Siuntos duomenys
Kainos ir vežėjo pasirinkimas | Siunčių.lt
Kainos ir vežėjo pasirinkimas
Užsakymo pildymas | Siunčių.lt
Užsakymo pildymas
Apmokėjimas | Siunčių.lt
Apmokėjimas
Gavimas | Siunčių.lt
Gavimas

Kas mes?

Siunciu.lt svetainę administruojanti UAB Tempus Trans yra logistikos profesionalų komanda dirbanti nuo 2006 metų. Siunciu.lt platforma buvo sukurta 2015 metais siekiant supaprastinti ir pagreitinti siuntų ir krovinių pervežimo užsakymo procesą. Turėdami ilgalaikę patirtį puikiai suprantame su kokiais sunkumais susiduria įmonės ir fiziniai asmenys užsakantys siuntų ir krovinių pervežimo paslaugas Lietuvoje. Siunciu.lt klientams siekiame pasiūlyti paprastesnį, efektyvesnį ir patikimesnį siuntų ir krovinių pervežimo organizavimo būdą. Dirbame tik su patikimiausiais ir konkurencingiausias kainas siūlančiais siuntų ir krovinių vežėjais. Drąsiai galime sakyti, kad pasirinkdami Siunciu.lt savo krovinių ir siuntų partneriu, gausite geriausias sąlygas ir visą paslaugų paketą viename.

NAUDODAMIESI SIUNCIU.LT GALITE

Siunciu.lt svetainėje galite užsakyti visiškai mažos siuntos (pvz. vokas, paketas) ir krovinio (nuo 1 paletės iki 33 palečių), pervežimo paslaugą Lietuvoje ir visame pasaulyje. Siunciu.lt svetainėje jūs galite paskaičiuoti siuntos ar krovinio pervežimo kainą, išsirinkti tinkamiausią pasiūlymą ir užsakyti jūsų pasirinktą paslaugą. Mes padėsime jums supildyti visus reikiamus dokumentus, patarsime dėl siuntos ar krovinio pakavimo (galime tai padaryti už jus), stebėsime ir kontroliuosime jūsų siuntos ar krovinio pervežimo procesą ir jei iškils kokių nesklandumų, padėsime juos kuo greičiau pašalinti. Mes siekiame, kad jūsų siunta ar krovinys pasiektų gavėją laiku, saugiai ir optimaliausiais kaštais. Patikėkite savo siuntų ir krovinių pervežimą logistikos specialistams.

Nesate tikri dėl pasirinkimo? Patyrę konsultantai pasiruošę operatyviai atsakyti į visus jūsų klausimus. Sėkmingas siuntos ar krovinio pristatymas – užduotis, kurią galite įgyvendinti greitai ir nebrangiai. Pasirūpinkite lengviausiu užsakymo keliu jau šiandien!