Dalinių krovinių pervežimas

Dalinis krovinys – krovinys vežamas komplektuojant kartu su kitais kroviniais.

Ieškote patikimo vežėjo, galinčio greitai pristatyti dalinį krovinį ? Siunciu.lt galite pasirūpinti greitu,saugiu ir patogiu dalinių krovinių pervežimu Lietuvoje ir visoje Europoje. Skaičiuoklėje nurodykite gabenimo kryptį, krovinio svorį, kiekį ir pasirinkite geriausią kainos bei pristatymo termino pasiūlymą vos per kelias minutes!

Dalinis krovinys – tai krovinys vežamas komplektuojant kartu su kitais kroviniais naudojant partnerių logistikos centrus ar tiesiogiai surenkant iš siuntėjų. Tai gali būti ant standartinių euro padėklų ir į nestandartinę pakuotę supakuoti kroiviniai užimantys mažiau nei pilną standartinę puspriekabę.

Unikali siunciu.lt skaičiuoklė įvertina skirtingų vežėjų pasiūlymus ir pateikia jums optimaliausios kainos ir greičiausią pristatymo terminą užtikrinantį pasiūlymus. Jei pateikti pasiūlymai jums nepriimtini ar turitę kitų pageidavimų, su lengvai ir greitai užpildoma užklausos forma galite kreiptis į Siunčiu komandą kuri pateiks jums individualų pasiūlymą atsižvelgiant į jūsų poreikius.

Funkcionali, lengvai valdoma siunciu.lt sistema – tai greitas ir paprastas būdas pasirūpinti jūsų krovinių pervežimu Lietuvoje ir visoje Europoje. Su įmonėmis pasirašome ilgalaikes bendradarbiavimo sutartis. Sujungiame jūsų verslo valdymo sistemą su mūsų sistema, taip užsakymo pateikimas tampa dar paprastesnis ir greitesnis. Priklausomai nuo krovinių srauto taikome nuolaidas.

Dalinių krovinių pervežimo kaina

dalinių krovinių pervežimasPaprastai dalinių krovinių pervežimo kaina skaičiuojama atsižvelgiant į jų svorį, matmenis (užimamą plotą) ir maršrutą. Galutinei kainai įtakos taip pat turi pageidaujamas krovinio pristatymo laikas, sezoniškumas (krovinių pasiūlos, paklausos pokyčiai). Visus šiuos svarbius,sudėtingus veiksnius siunciu.lt komanda integravo į specialią skaičiuoklę, todėl galite įvertinti kainą paprasčiau ir greičiau. Norėdami sužinoti tikslią dalinių krovinių pervežimo kainą,skaičiuoklėje nurodykite jų maršrutą bei matmenis. Sistema automatiškai apskaičiuoja ir jums pateikia optimaliausios kainos ir greičiausią pristatymo terminą užtikinančius pasiūlymus.

 

Dalinių krovinių pervežimo ir pristatymo trukmė

daliniu kroviniu pervezimasDalinio krovinio pristatymo laikas dažnai lemia vežėjo pasirinkimą. Naudodamiesi siunciu.lt skaičiuokle galite įvertinti ne tik skirtingus pervežimo kainos, bet ir pristatymo trukmės pasiūlymus. Sistema padeda jums išsirinkti ekonomišką ir itin greitą pristatymą. Užsakydami paslaugą per siunciu.lt galite pasirūpinti dalinių krovinių pervežimu Lietuvoje vos per 1 d. d., kitoje Europos Sąjungos šalyje – per 1–2 d. d.

 

Kaip užsakyti dalinio krovinio pervežimą

krovinio pervezimas

Užsakyti dalinio krovinio pristatymą per siunciu.lt yra paprasta ir patogu. Pasinaudokite funkcionalia skaičiuokle, kuri įvertina pateiktą maršrutą, krovinio pakuotę, matmenis ir pateikia kelis pasiūlymus. Iš jų galite rinktis priimtiniausią krovinių pervežimo variantą kainos ir pristatymo termino atžvilgiu. Tuomet užpildykite užsakymo formą (nurodykite tikslius siuntėjo, gavėjo duomenis, krovinio turinį) ir apmokėkite paslaugą internetu. Tokia procedūra – itin lengva ir greita. Užsakydami krovinių pervežimą pakartotinai galite naudotis išsaugotais šablonais, todėl jūsų tikslas pasiekiamas dar greičiau.

 Susisiekite su mumis